טיפים לייעול העסק

אם אתם חושבים על פיתוח העסק, אם אתם מרגישים שאתם תקועים או עומדים בפני פתיחת עסק חדש ומרגישים מבולבלים, ייעוץ ארגוני הוא אחד השירותים שיעזרו לכם לעשות סדר בבלגן. כיום, אצל לא מעט בעלי עסקים, הבעיות נוצרות בגלל ארגון וניהול לא נכונים של העסק.  להלן כמה טיפים שיעזרו לכם לארגן את העבודה בצורה טובה יותר.


ארגון זמן

עבדו תמיד עם לו"ז. הוא יכול להיות מאורגן ביומןאו כתוב על לוח.גם אם אין לכם יום עבודה עמוס, תמיד כדאי לסדר את היום לפי שעות. יש לציין כמה זמן תיקח לכם כל פגישה או משימה שהקצבתם לעצמכם. כאשר ישנו לו"ז קבוע מראש -  קל יותר ליצור סדר עדיפויות, להחליט מה חשוב יותר ומה פחות חשוב. מומלץ לתכנן לו"ז שבועי ולא רק יומי.


עובדים

ייעוץ עסקי וייעוץ ארגוני הם תהליכים שמשתלבים טוב. מומחים אלו יעזרו לכם להבין האם כדאי לכם להעסיק פרילנסר או עובד שכיר. לא תמיד קל לקחת את ההחלטה הזן לבד. יש להתחשב במצב הכלכלי במדיה (גם בטווח הרחוק),היעילות של כל אחד מהעובדים ועוד. הדרך הטובה ביותר להבין האם כדאי לקחת עובד שכיר או פרילנסר היא לערוך טבלה של חסרונות ויתרונות של כל אחד מהם ביחס לעבודה הדרושה.

 

תוכנות 

תוכנות לניהול לקוחות, כמו גם תוכנה למעקב אחר המצב הפיננסי של העסק הינן חשובות מאוד. 


•    תוכנה לניהול לקוחות -  אם יש לכם מאות לקוחות, אתם תתקשו להסתדר ללא תוכנה זו. אם לקוח מתקשר, ואין לכם את המידע שלו זמין מול העיניים ב2-3 הקלקות -  אתם עלולים להפסיד אותו בשלב זה או אחר. תוכנה מסוג זה תעזור לכם לחסוך זמן רב ולא רק תסייע לכם להתנהל בצורה אופטימלית מול הלקוח.

•    תוכנה לניהול תזרים מזומנים -  פונקציות כמו התראה לפי שאחד החשבונות מגיע למשיכת יתר והפקת דוחות המסייעים להבין את מצבו הפיננסי של העסק הינן קריטיות גם לעסקים קטנים וגם לעסקים גדולים. בנוסף, כאשר אתם בוחרים את התוכנה, רצוי לבחור באחת עם ממשק משתמש נוח. 

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני פנו אלינו

הכירו את צוות המומחים
יגאל סורוצקי - יועץ עסקי בכיר
יגאל סורוצקי

יועץ עסקי

נטע סורוצקי - יועצת שיווקית
נטע סורוצקי

יועצת שיווקית

אורלי גרובר מגוון שירותי ייעוץ עסקי המאובחנים על ידי אנשי מקצוע
אורלי גרובר

מאבחנת עסקית

יוסי כהן

יועץ שיווקי באינטרנט

עידן סוקובסקי - ייעוץ עסקי לעסקים בתחום האינטרנט
עידן סוקובסקי

יועץ שיווקי באינטרנט

אוהד לורנס - ייעוץ שיווקי בתחום קידום האתרים האורגני
אוהד לורנס

יועץ שיווקי באינטרנט

אביטל רחמן - מומחית פייסבוק
אביטל רחמן

מומחית פייסבוק

תמיר אשכנזי

מומחה לשיווק און ליין

גיא פפר

רואה חשבון

כל הזכויות שמורות - המרכז למינוף עסקי