ייעוץ אסטרטגי

ייעוץ אסטרטגי -  משולש העסק המצליח

האם קיימת נוסחה מדעית להצלחתו של העסק? שלושת החוקים הבאים שנציג בפניכם, הכרחיים להצלחתו של כל ארגון ומשרד מהקטן ביותר ועד לגדול ביותר בשוק העסקים, אותם שלושה עקרונות אשר משפיעה על קריסה, דשדוש או עלייתו של ארגון – מהו אותו משולש קסמים (מהמובן החיובי של המילה) שיצעיד את החברה שלנו קדימה?

כאשר אנחנו עוסקים בניהול יומיומי של החברה אנחנו שוכחים לעבור על הפרטים אשר גרמו לנו להתחיל את העסק הזה עוד משנותיו הראשונות, התבוננות והבנת העסק שלכם מתקופה לתקופה היא הכרחית להצלחתו בהווה ובעתיד ושמירה על היעדים שהצבנו לעצמנו לאורך השנים.

"חזון החברה" – כמה הוא נאמן ומחויב למציאות?

כמה פעמים בשנה האחרונה, הבטתם בחזון החברה שלכם? האם אתם מחויבים אליו האם הוא תואם את החברה או העסק כפי שהוא נראה היום או דווקא השתנה במטרותיו. עד כמה אתם רואים את המטרות הללו לנגד עיניכם וכמה הם באמת מתוכננות ומחושבות האם הן כוללות סיסמאות או פרטים בלתי מציאותיים או דווקא מטרות פחות מאתגרות מכפי שתיארתם אותו בעבר? זהו בדיוק הזמן להוציא את חזון החברה ומטרות החברה ולעבור עליהם שוב, מה כבר עשיתם, מה חשוב לשמר ומה אתם מנסים לעשות ואינכם מצליחים כבר זמן רב?

חזון החברה, כפי שאנחנו רואים אותו, חייבים לקבל את הכבוד הראוי לו ולהיות בין הערכים העליונים  והחשובים ביותר בין ערכי החברה, אחרת לא מדובר בחזון...רק לאחר מכן ניתן לפנות לשירות של חברות ייעוץ אסטרטגי, גם מאחר שתגיעו מוכנים יותר וגם כדי למנוע בזבוז תקציבים, על פעולות שהייתם יכולים לבצע באופן עצמאי ובתהליך של ימים ספורים בלבד.

מטרות דינאמיות מתוכננות וכתובות – מהיום, אין דבר כזה מטרות בלתי כתובות

אחרי שהורדנו את האבק מחזון החברה, עדכנו אותו ועשינו את הצ'ק ליסט, יש לציין את המטרות העומדות לנגד עיננו בפרוטרוט, מהקטנה ביותר הכוללת, את הצבע החדש למחלקת הייצור וכלה בהכנסתו של מוצר חדש לקטלוג המוצרים שלנו ותמחורו, חשוב מאוד להבין כי מטרות קטנות מרכיבות את המטרות והיעדים הגדולים יותר ומאפשרות לנו לראות את המטרות הגדולות כמציאותיות ונגישות יותר. פישוט המטרות ופירוקן לגורמים הינה אחת הדרכים היעילות ביותר  TO GET IT DONE, זהו אחד הכלים הבסיסיים ביותר אשר יועץ אסטרטגי ייתן לכם

פשוט דאגו שהכל יהיה רשום לקבל ייעוץ אסטרטגי ובניית אסטרטגיה עסקית רווחית – השלב הראשון של הצלחת העסק: סדר וארגון אינפורמטיביץ

תרבות ארגונית – חברה כמשפחה ושיתופיות

הגענו לנכס החשוב ביותר של החברה, האנשים שלה, תביאו את האנשים שלכם לדרגת מקצועיות, אמינות ומוטיבציה גבוהה יותר והשינוי מובטח לכם באופן מהיר הרבה יותר מכפי שהייתם מצפים לו, הביטוי הון אנושי ראוי לכך שתתנו בו יחס נוסף, מאחר שדווקא זה ביטוי שלא נכנס כלאחר יד כערך בעל משמעות בשפה העברית. התרבות הארגונית שלכם והלך הרוח הארגוני הופך את החברה ליחידה אחת מגובשת – אבל כיצד הופכים אותה לכזאת...?

תשובה לשאלה חשובה זו, תוכלו לקבל בפעולה פשוטה של יצירת קשר או השארת פרטים. אנחנו, במרכז למינוף העסקי משתמשים במנוף החשוב ביותר להצלחה שלכם – העובדים והנפשות הפועלות בחברה או בעסק שלכם, בוא ללמוד איך מייצרים עובדים מוצלחים ורווחיים יותר. מחפשים חברת ייעוץ אסטרטגי מהשורה הראשונה? צרו איתנו קשר.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני פנו אלינו

הכירו את צוות המומחים
יגאל סורוצקי - יועץ עסקי בכיר
יגאל סורוצקי

יועץ עסקי

נטע סורוצקי - יועצת שיווקית
נטע סורוצקי

יועצת שיווקית

אורלי גרובר מגוון שירותי ייעוץ עסקי המאובחנים על ידי אנשי מקצוע
אורלי גרובר

מאבחנת עסקית

יוסי כהן

יועץ שיווקי באינטרנט

עידן סוקובסקי - ייעוץ עסקי לעסקים בתחום האינטרנט
עידן סוקובסקי

יועץ שיווקי באינטרנט

אוהד לורנס - ייעוץ שיווקי בתחום קידום האתרים האורגני
אוהד לורנס

יועץ שיווקי באינטרנט

אביטל רחמן - מומחית פייסבוק
אביטל רחמן

מומחית פייסבוק

תמיר אשכנזי

מומחה לשיווק און ליין

גיא פפר

רואה חשבון

כל הזכויות שמורות - המרכז למינוף עסקי