ייעוץ למנהלים

ייעוץ מנהלים – על המנהל המוצלח והמנהל המצליח

מיהו המנהל המוצלח ומיהו המנהל המצליח? כפי שאמרנו ונאמר עוד פעמים רבות, אנחנו כולנו מנהלים מוצלחים, אשר מכירים את תורת הניהול על בוריה, אבל האם מעבר ל"מוצלחות" שלנו, אנחנו נכללים תחת ההגדרה של המנהלים המצליחים? ניהול הוא אחד התפקידים הדורשים בחינת כליות ולב בכל פעם מחדש ואפילו בכל בוקר מחדש.

הגדרתו של מנהל מצליח מבחינתנו, בשונה מהמנהל המוצלח אשר תחת הגדרתו נכנסים "רבים וטובים באה לידי ביטוי וניכרת בפני העובדים הזוטרים הנתונים ל"מרותו" של אותו מנהל.

שיטות הניהול השונות כבר מזמן הוכיחו את עצמן כמיושנות ובלתי יעילות, האם תם ונשלם לו עידן הניהול וזוהי תחילתה של תקופה חדשה ביחסי עובד-מעביד?

למה להרוויח הרבה אם אפשר להרוויח יותר?

זוהי החשיבה המתאימה לעסק מצליח ורווחי, היכולת להגיע למטרות גבוהות ונעלות יותר עם הזמן, ההסתפקות במועט היא חשיבה שהובילה חברות לא מעטות להתדרדרות מפתיעה, כאשר חברות מתחרות גילו חדשנות ורעננות באופן עקבי. בשוק התחרותי של היום, חשוב לדעת לא רק לשחות אלא גם לנווט בין הכרישים המסוכנים ולהבין את אופן פעילותן של החברות המצליחות בשוק.

הכוונת וקבלת ייעוץ למנהלים מבוקשת היום יותר מתמיד, יחד עם ההבנה שהדינאמיות וההתחדשות הנדרשת הן מבחינת הפיתוח והן מבחינת תהליכי הניהול המשולבים זה בזה. קבלת אותם כלים תוך רענון צוות ההנהלה היא אחת הדרכים החשובות ביותר להתפתחות מתמדת.

כיצד חושב מנהל וכיצד חושב מנהל מצליחן?

מנהל סטנדרטי חושב: אני מגיע ליעדים, הלקוחות רוכשים את המוצרים, אני מקבל רק משובים חיוביים, אני יכול להיות רגוע... מנהל מצליחן חושב: המחלקה שלי מגיעה ליעדים, אנשי המכירות שלי עושים חיל בשטח ובטלפון והצוות שלי מקבל משובים מעולים – אנחנו חייבים לחשוב על היעד הבא שלנו ועל האפשרות למנף את המחלקה והצוותים. כפי שבוודאי שמתם לב שני ההבדלים הבולטים בין שני המנהלים הללו, הוא צורת הדיבור ולקיחת האחריות. בעוד שהמנהל הראשון חושב על ההצלחות שלו והסיפוק שהגיע אליו עם ההגעה ליעד/ים

המנהל המצליחן, נותן את הקרדיט לצוותים שלו וחושב על המטרות והיעדים הבאים, כל מנהל מצליח יודע שמה שמביא מנהל /בוס/בעל העסק להצלחה הוא הצוות והאנשים שאיתו וצורת החשיבה הדינאמית החותרת לכיבוש היעד הבא.

ראו הוזהרתם! השאננות היא הנגע הרע ביותר שיכול להיות לכל ארגון!

מעוניינים לתת למנהלים שלכם חשיבה מקדמת ומתפתחת? זקוקים להדרכה מקצועית ומינוף יעיל? העסק שלכם דורך במקום מזה חודשים רבים? אתם במרחק טלפון אחד מהשינוי העסקי הגדול שלכם! צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ונחזור אליכם לתיאום פגישה פרטנית עבור הארגון שלכם.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני פנו אלינו

הכירו את צוות המומחים
יגאל סורוצקי - יועץ עסקי בכיר
יגאל סורוצקי

יועץ עסקי

נטע סורוצקי - יועצת שיווקית
נטע סורוצקי

יועצת שיווקית

אורלי גרובר מגוון שירותי ייעוץ עסקי המאובחנים על ידי אנשי מקצוע
אורלי גרובר

מאבחנת עסקית

יוסי כהן

יועץ שיווקי באינטרנט

עידן סוקובסקי - ייעוץ עסקי לעסקים בתחום האינטרנט
עידן סוקובסקי

יועץ שיווקי באינטרנט

אוהד לורנס - ייעוץ שיווקי בתחום קידום האתרים האורגני
אוהד לורנס

יועץ שיווקי באינטרנט

אביטל רחמן - מומחית פייסבוק
אביטל רחמן

מומחית פייסבוק

תמיר אשכנזי

מומחה לשיווק און ליין

גיא פפר

רואה חשבון

כל הזכויות שמורות - המרכז למינוף עסקי