ליווי עסקי

ליווי עסקי – האיזון בין הקריירה לחיים האישיים

שילוב העסק בין כל תחומי ומעגלי החיים היא פעולה הדורשת מחויבות כפולה, אם תרצו, אפילו היכולת להתחלק לשתי ישויות שונות, הישות של איש/ת העבודה והישות השנייה המחויבת למשפחה ולמשק הבית בתפקידים השונים בכל אחד מהם.

שתי הישויות הללו חייבות לכלול מצבורים כפולים של אנרגיות בין אם מדובר בתפקיד של שכיר ובמיוחד כאשר מדובר על מנהל, מנכ"ל או בעלים. ככל שאנו עולים בדרגים ובאחריות כך הישות הקרייריסטית שלנו גוזלת מזאת הפרטית-המשפחתית כדי לענות על הצרכים של השנייה.

האם גזילת המאגרים הללו אינה שגויה? ואם כן, האם ניתן למצוא מאגרים נוספים של משאבים תוך כך שיתחלקו באופן שווה ,עד כמה שניתן בין שתי הישויות הללו מבלי לפסוח על תחומי האחריות המרכזיים וכיצד זה בכלל קשור לתחום כמו ליווי עסקי?

מהם השירותים הנכללים תחת הליווי העסקי?

שירותי ליווי עסקי כוללים סיוע בפיתוח עסק קיים, תמיכה וליווי לעסקים קטנים בשנותיהם הראשונות, סיוע בבדיקת כדאיות מוצר/שירות, בדיקת היכולות וההתאמה של בעל העסק לעסק עצמו, ליווי לעסקים כושלים או עסקים המעוניינים ואינם מצליחים להתרומם ובצמוד לכך ביצוע תיאום והתאמה של העסק, בעל העסק או איש הקריירה לחיים הפרטיים.

רבים מאיתנו שוכחים להזין את הערך החשוב של החיים הפרטיים שלנו אל תוך העסק, הידעתם שבית העסק שלכם, מושפע מאיזון והשקעת אחוז גדול ומשמעותי אך ורק בעסק, ייצור חוזר איזון דווקא בתחום הקריירה? חוסר היכולת בתיעול והשקעה מאוזנת עד כמה שניתן בין החיים הפרטיים לאלה המקצועיים ישפיעו באופן משמעותי על ההצלחות המקצועיות.

"אבל למי יש בכלל זמן לנשום עם כל העבודה הזאת", או לחילופין, הצורך במרדף אחרי פרויקט נוסף? הרי "אנחנו לא משחקים" וכל מה שאנחנו עושים הוא כדי שהחיים הפרטיים שלנו והצרכים האישיים יסופקו. האם ישנה אפשרות אמיתית לאזן בין שתי הנקודות המרכזיות הללו?

הארגון למינוף עסקי, מטפל בדיוק בנושאים המשיקים הללו, שילוב החיים האישיים לאלה העסקיים והפיכת "איכות החיים" למושג מציאותי ולא רק לכזה אותו ניתן לקרוא רק במגזינים בסופי השבוע...

מיהם האנשים החשובים ביותר בארגון שלנו?

האם אלה הלקוחות שלנו? העובדים שלנו? סגני המנהל שלנו או הפועלים שלנו? כל בעל תפקיד בעסק הוא בעל חשיבות רבה, אבל אין אדם חשוב יותר בעסק מאשר אנחנו עצמנו, היכולת לקחת את עצמנו כפרט אשר נכלל בסדק העדיפויות שלנו בתוך הארגון משפיע באופן משמעותי על התנהלותו התקינה של הארגון. היכולת להעניק לעצמנו זמן מנוחה, סדנאות פיתוח, ימי  השלמה והשתלמות, גם אם ובמיוחד אם אנחנו עסק קטן של בין אדם אחד לחמישה, תוביל לייעול  כמעט מיידי בפעילות העסק. בעלי עסקים קטנים נוטים "לוותר על עצמם", באופן תדיר, היכולת למנף את העסק מתחיל קודם כל ממינוף המנהל שלו.

אם גם לכם יש עסק קטן ואתם מרגישים שאתם עובדים בלי הפסקה, מבלי להגיע לתוצאות הרצויות לכם, אם אתם חייבים לעבוד בלי הפסקה על מנת להגיע לתוצאות הרצויות לכם, הטלפון הבא מיועד לכם. צרו איתנו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ עסקי ראשונית ללא התחייבות.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני פנו אלינו

הכירו את צוות המומחים
יגאל סורוצקי - יועץ עסקי בכיר
יגאל סורוצקי

יועץ עסקי

נטע סורוצקי - יועצת שיווקית
נטע סורוצקי

יועצת שיווקית

אורלי גרובר מגוון שירותי ייעוץ עסקי המאובחנים על ידי אנשי מקצוע
אורלי גרובר

מאבחנת עסקית

יוסי כהן

יועץ שיווקי באינטרנט

עידן סוקובסקי - ייעוץ עסקי לעסקים בתחום האינטרנט
עידן סוקובסקי

יועץ שיווקי באינטרנט

אוהד לורנס - ייעוץ שיווקי בתחום קידום האתרים האורגני
אוהד לורנס

יועץ שיווקי באינטרנט

אביטל רחמן - מומחית פייסבוק
אביטל רחמן

מומחית פייסבוק

תמיר אשכנזי

מומחה לשיווק און ליין

גיא פפר

רואה חשבון

כל הזכויות שמורות - המרכז למינוף עסקי