פיתוח ארגוני

פיתוח ארגוני – ליווי לגדילת העסק

מרגישים שהגעתם למקום טוב באמצע אבל רוצים לגדול? חשים שהצוות שלכם והמחלקות אינם מגיעים לתפוקה ויעדים משביעי רצון? מעוניינים לנער את הארגון באופן יעיל, חיובי ואפילו חוויתי? כידוע לכולנו, כל הצרכים והרצונות הללו דורשים תהליך ולעיתים שינוי טקטיקות ניהוליות.

כמו בכל תחום בחיים בדומה לחוקים הפיזיקאליים של ב טבע, אין בנמצא נקודה אחת בלתי תלויה ונקודות ההשקה בין תחום מושפעות זו מזו ומשפיעות על המנגנונים הבאים אחריהם, קרי, נקודות השפעה נוספות בחיינו – כיצד נוכל לאזן בין כלל נקודות ההשקעה מבלי להפסיק לפתח ולייעל את העסק והקריירה שלנו?

למי מיועד שירות הפיתוח הארגוני?

בסופו של יום, או דווקא בתחילתו, שירות פיתוח ארגוני מיועד לכל ארגון ועסק הנחשבים לעסק בינוני וגדול על כל היבטיו. פיתוח ארגוני הוא שם כולל המאגד סביבו את הצורך ליצור שינוי משמעותי בחיי העסק, בעלי העסק, וכמובן המספרים היוצאים בדוחות העסק בכל תאריך יעד. פיתוח ארגוני מיועד גם לעסקים וארגונים מצליחים, אשר מעוניינים להקדיש יתר תשומת לב לנקודות שונות בארגון שלהם לשיפור התפוקה, הרווחה והיעילות, גם ובמיוחד במצבים של רגיעה.

ככלל, מומלץ להיעזר בשירותי פיתוח ארגוני דווקא במצבים של רגיעה יחסית, למניעת מצבים של "כיבוי שרפות", תוך טיפול במוקדים מצליחים הדורשים שיפור, כמו, שיפור זמן המענה במוקד השרות, מתן כלים יעילים ופשוטים יותר לאנשי המכירות, שינוי אופן השיח והמענה ללקוח ואפילו בין הנציגים, אלה נושאים העומדים על סדר היום הכללי של כל ארגון, בהם כדאי לטפל ולבדוק "שמן- מים", גם כאשר התוצאות והדוחות משביעי רצון.

שימוש בכלים יעילים יותר, יפנו זמן לחשיבה על נקודות אפשריות נכונות של רווח, כיוון שהתנהלות של עסק וארגון אין משמעותו טיפול בנקודות תורפה דווקא אלא אפילו תוך העצמה ושיפור החוליות החזקות.

מדוע עסק סטטי יפגע בעתיד התדמיתי והכלכלי של הארגון?

העסק שלכם בסדר ואתם חשים בסיפוק. הכל עובד ומתקתק כמו שעון, הלקוחות מרוצים, המוצרים נמכרים, אבל אתם לא מרגישים בסכנה המתקרבת לעומתכם. סכנת השאננות. בעידן של היום, הצלחה פירושה חדשנות, דינאמיות והתפתחות בכל עת, הגעה לנקודת הצלחה משמעותית בעסק, אין פירושה שנגמרה העבודה. חשוב מאוד להבין שהזמנים המודרניים דורשים חידושים מתמידים בכל עת, אפילו אם מדובר בחידוש מזערי וגם אם מדובר בחידוש למרעית עין.... גם כאשר "הכל בסדר" יש עבודה לעשות.

העובדים שלנו בארגון אינם פס יצור, על אף שלעיתים ולגמרי בטעות עשויים להראות כפס יצור אנושי לכל דבר, מניעת שחיקה, יצירת סדנאות ופיתוח חשיבה עצמאית ויצירתית, תהפוך את הארגון לארגון בעל משמעות כללית, אשר תשמר את העובדים שגורמים לכם לחוש את תחושה ש"הכל בסדר" – פיתוח ארגוני, מעבר להתייעלות כלכלית ושיווקית פירושו לא פעם טיפוח ההון האנושי הקיים, אשר על כתפיהם מוטלת המשימה להמשיך לקיים ולהחזיק את הארגון ולגרום לו להשתפר, אלה הן אותן נקודות השקה והשפעה אשר יגרמו וגורמות לעסק ולארגון שלנו להיות מצליח.

רוצים לראות איך זה מתרחש לנגד עיניכם? תוכלו לחזות בכך ממש בשבועות הקרובים לאחר אימון פשוט ופיתוח קל של האצבע המורה או האגודל, ליצור קשר או להשאיר פרטים לתיאום פגישה ראשונית וללא התחייבות למינוף הארגון שלכם לגבהים שטרם ידעתם שקיימים.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני פנו אלינו

הכירו את צוות המומחים
יגאל סורוצקי - יועץ עסקי בכיר
יגאל סורוצקי

יועץ עסקי

נטע סורוצקי - יועצת שיווקית
נטע סורוצקי

יועצת שיווקית

אורלי גרובר מגוון שירותי ייעוץ עסקי המאובחנים על ידי אנשי מקצוע
אורלי גרובר

מאבחנת עסקית

יוסי כהן

יועץ שיווקי באינטרנט

עידן סוקובסקי - ייעוץ עסקי לעסקים בתחום האינטרנט
עידן סוקובסקי

יועץ שיווקי באינטרנט

אוהד לורנס - ייעוץ שיווקי בתחום קידום האתרים האורגני
אוהד לורנס

יועץ שיווקי באינטרנט

אביטל רחמן - מומחית פייסבוק
אביטל רחמן

מומחית פייסבוק

תמיר אשכנזי

מומחה לשיווק און ליין

גיא פפר

רואה חשבון

כל הזכויות שמורות - המרכז למינוף עסקי