פיתוח עסקי

פיתוח עסקי – ניהול והתנהלות נכונה לצמיחת העסק

צמד המילים פיתוח העסקי, נגזרות מההגדרות החשובות ביותר בכלל התחומי החיים, פתח, הפתח והמפתח להצלחה עסקית היא לא רק האפשרות להיות פתוחים לשינויים דינאמיים בהתאם לתקופה ולזמן, אלא גם ובמיוחד, קבלת המפתח הנכון לעבור את אותם השינויים באופן האפקטיבי ביותר שנגזר באופן מותאם לפעילות העסק שלנו/

מה זאת אומרת? האם קיימת דרך אחת ברורה לפיתוח עסקי?

עסק הוא ישות חיה ונושמת, אשר מכילה פרטים ומשאבים אנושיים ועל כן יש להתייחס אליו בהתאם, התאמת המפתח הנכון לדלת הנכונה, ממש כמו שמתאימים שיטת טיפול לפציאנט, כמו טיפול משלים למשל, היא השלב הראשון והחשוב ביותר בין שלבי הפיתוח העסקי. אותה התאמה ראשונית נאותה, בבחירת היועץ העסקי הנכון ולאחר מכן בחירת דרך/דרכי הפעולה הנכונים והפרטניים, עד כמה שניתן, ישפיעו באופן ניכר על הפעילות העתידית של העסק- לטוב ולרע.

פיתוח עסקי לעובדים שכירים

קיימות כמה אפשרויות לפיתוח עסקי בכל הקשור לעובדים שכירים, פיתוח עסקי מטעם החברה, ובזמן האחרון, ניתן למצוא יותר ויותר שכירים אשר פונים לקבלת שירות פיתוח עסקי באופן פרטי ואישי. הבנת היכולת להעצמת ההישגים האישיים מצד השכיר עצמו, ויותר מכך, פיתוח השכיר אל מול היתרונות הארגוניים והקבוצתיים. חשוב מאוד לזכור כי פיתוח היכולות האישיות של כל עובד ועובד במצב המיקרו יתרמו למאקרו, כלומר לארגון כולו בעת שינוי הלכי החשיבה הקידום והמקצועיות של כל עובד ועובד תוך מתן כלים לעבודה יצירתית ויעילה יותר.

הדרכת מנהלים בכירים בדרגים הגבוהים

ניהול הוא תפקיד יצירתי אך שוחק, מתן בטחון ורוב גבית למנהל היא ערך חשוב מבחינות רבות בתחומים של פיתוח עסקי. פיתוח עסקי הוא מטרה נעלה אשר חייבת להיות נר לרגליו של כל מנהל ואפילו של כל עובד זוטר ברמה האישית מעבר לערך החשיבות של העסק. מיומנויות של תקשורת בין אישית, היכול לנהל משא ומתן ברמות השונות ואפשרויות ליצור הזדמנויות אינה שמורה אך ורק להנהלה הבכירה. יכולת התפיסה הניהולית גם בדרגים הזוטרים ביותר מסוגלת להביא כל אחד להגעה למטרות והישגים ראויים לציון.

אם נתייחס לכל עובד שלנו כאל מנהל בכיר ונדגיש בפניו את חשיבות המחויבות נזכה בצוות ניהולי אחראי בכל פינה בעסק – יצירת מחויבות כזאת היא זו שתביא אותנו לפסגות אותן אנו חולמים לכבוש.

הופכים את העבודה לחוויה – הדרך היעילה ביותר להשגת יעדים

בהמשך לנאמר, הפיכת העבודה להנאה, תוך מתן אותה חשיבות עצמית ואחריות לכל פרט בארגון, הפכת רוח ופטריוטיות לארגון תוך יחס ואינטראקציה שיתופית אינה מורידה מערכו של מנהל טוב, אלא להפך מביאה לתוצאה של פיתוח עסקי ברמה היעילה והגבוהה ביותר.

אנחנו כארגון למינוף ופיתוח עסקי, נעניק לכם את כל הכלים הנדרשים לאותו מינוף במחלקות השונות ואת היכולת לניהול עם פחות כאב ראש- הרבה פחות.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני פנו אלינו

הכירו את צוות המומחים
יגאל סורוצקי - יועץ עסקי בכיר
יגאל סורוצקי

יועץ עסקי

נטע סורוצקי - יועצת שיווקית
נטע סורוצקי

יועצת שיווקית

אורלי גרובר מגוון שירותי ייעוץ עסקי המאובחנים על ידי אנשי מקצוע
אורלי גרובר

מאבחנת עסקית

יוסי כהן

יועץ שיווקי באינטרנט

עידן סוקובסקי - ייעוץ עסקי לעסקים בתחום האינטרנט
עידן סוקובסקי

יועץ שיווקי באינטרנט

אוהד לורנס - ייעוץ שיווקי בתחום קידום האתרים האורגני
אוהד לורנס

יועץ שיווקי באינטרנט

אביטל רחמן - מומחית פייסבוק
אביטל רחמן

מומחית פייסבוק

תמיר אשכנזי

מומחה לשיווק און ליין

גיא פפר

רואה חשבון

כל הזכויות שמורות - המרכז למינוף עסקי