קריינות מקצועית לעסק לצורך מיתוג עסקי

אל תשכחו ששומעים אתכם מהשנייה הראשונה!

קריינות לעסקזמן ההמתנה עד שתענו הוא זמן יקר ובשניות האלה אתם יכולים להוסיף דבר שיכניס את ההבדל בינכם לבין המתחרים שלכם. זהו צליל המתנה עסקי על ידי קריין מקצועי. מדובר בשדרוג קטן שמכניס חיים לשניות שבהן הלקוחות שלכם ממתינים שתענו וככל שאותו קטע של קריינות מקצועית יהיו מקצועי וממוקד יותר, כך הוא יועיל למיתוג העסק שלכם.

מדובר בשניות שבהם קריינים מקצועיים יכולים להפוך את הלקוח לסגירה בטוחה, וביחס למחיר, מדובר בהשקעה מדהימה. מייד נסביר לכם כיצד לבחור קריין מקצועי לצורך הקלטת קטע קריינות למיתוג העסק על ידי צליל עסקי. בעולם בו אתם משלמים כל כך הרבה כסף לחברות ייעוץ, לחברות פרסום, לגוגל, לעיתונים וכדומה רק כדי שהלקוח יתקשר אליכם, כדאי שתשקיעו גם בשניות האלה שאותו לקוח קרוב עד מאוד לסגור עסקה או להתקדם לקראתה.

קריין מקצועי הוא הדבר החשוב ביותר

איך נדע לבחור קריין מקצועי שיקליט לנו קטע מדהים עבור צליל עסקי? ובכן ישנן מספר שיטות. ראשית מדובר על ניסיון. בדקו איזה ניסיון יש לקריין שאותו אתם בוחנים. ישנם קריינים רבים אשר עוסקים בתחום שנים רבות ויש להם לקוחות גדולים ומובחרים מהשורה הראשונה במשק. כאלה קריינים אתם רוצים. יש לזכור כי נורא קל להיכנס לתחום ולהציע שירות לעסקים.

זאת כי כל אחד שיש לו קול שהוא טיפה יותר נעים מהממוצע יכול לגשת ולרכוש ציוד הקלטה, גם כזה שהוא לא מתקדם במיוחד, יכול להתחיל ולבצע קריינות. אך בחרו לעסק שלכם בקריין מקצועי שידע לשים את העסק שלכם על המפה מבחינת הקול שלו ומבחינת המקצועיות בעריכת הסאונד. מדובר בדבר חשוב ביותר. כמו כן בקשו לראות המלצות. גם לקריין שיש הרבה קטעי קריינות יתכן ולא יהיו ממליצים. אתם רוצים קריינים שיש לו הרבה ממליצים, אחד כזה שתוכלו להיות שקטים ורגועים.

השלבים בהפקת צליל המתנה עסקי למיתוג העסק

יש לוודא עם חברת הקריינות שהם מתמחים בכל שלבי הפקת הצליל. השלב הראשון הוא כתיבת תסריט. אמנם מדובר בכמה שורות בודדות אך עדיין יש לדאוג שאלו ייבנו בטוב טעם ושישמעו טוב לכל אחד. כמו כן יש לדאוג שהתסריט ישדר מקצועיות ואת היתרונות של העסק. יש לבדוק עם החברה ששכרתם לצורך אותה קריינות שהיא תמשיך להקליט עד שיהיה לכם קטע שתהיו מרוצים ממנו. וכמו כן יש לוודא שהחברה תיצור לכם סאונד ייחודי ללא הפרות של זכויות יוצרים. בהצלחה!

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני פנו אלינו

הכירו את צוות המומחים
יגאל סורוצקי - יועץ עסקי בכיר
יגאל סורוצקי

יועץ עסקי

נטע סורוצקי - יועצת שיווקית
נטע סורוצקי

יועצת שיווקית

אורלי גרובר מגוון שירותי ייעוץ עסקי המאובחנים על ידי אנשי מקצוע
אורלי גרובר

מאבחנת עסקית

יוסי כהן

יועץ שיווקי באינטרנט

עידן סוקובסקי - ייעוץ עסקי לעסקים בתחום האינטרנט
עידן סוקובסקי

יועץ שיווקי באינטרנט

אוהד לורנס - ייעוץ שיווקי בתחום קידום האתרים האורגני
אוהד לורנס

יועץ שיווקי באינטרנט

אביטל רחמן - מומחית פייסבוק
אביטל רחמן

מומחית פייסבוק

תמיר אשכנזי

מומחה לשיווק און ליין

גיא פפר

רואה חשבון

כל הזכויות שמורות - המרכז למינוף עסקי