מהי מידת האפקטיביות של שירותי הייעוץ לפרילנסרים

שירותי ייעוץ עסקי בפרי – מהי מידת האפקטיביות של שירותי הייעוץ לפרילנסרים

תחום הפרילאנס, הולך והופך לנפוץ יותר ויותר הן בקרב העובדים עצמם והן בקרב החברות הגדולות. הבנת הכדאיות הכלכלית והיכולת להגיע לתוצאות כלכליות יעילות יותר מבלי שיהיה לך בוס על הראש ומצד שני מבלי שתצטרך לשלם משכורת חודשית, ביטוח או מרדף אחרי העובד, מביאה מנהלים רבים ועובדים רבים לחשיבה שאולי אפשר גם אחרת..

יחד עם כל היתרונות, החישובים והתחשיבים לפני הקפיצה ופתיחת העסק, תתרום ותמנע קריסות כלכליות רבות. במדינות אירופאיות ואמריקאיות נעורות, החוק הבלתי כתוב של לקיחת יועץ עסקי לבדיקת השטח, לפני תחילת פתיחת העסק ועבודה כפרילאנס הפך למובן וברור מאיליו. הקושי הכלכלי וחוסר התמיכה בעסקים קטנים לפחות כפי שה נראה עד עתה מצד הממשלה והרשויות מחייבת את בעלי העסקים ובראשם הפרילאנסרים לעשות עבודת גישוש והכנה לפני ההתפטרות.

שירותי ייעוץ עסקי לעסק בהקמה

מקימים עסק משלכם? מזל טוב! עסקים בהקמה במיוחד עוסקים בתחומי הפרילאנס השונים ואלה מכם העובדים מהבית, יתרמו לפעילות עסקית מוצלחת עם לקיחת יועץ עסקי לפני תחילת הפעילות או עם התחלת הפעילות ההתחלתית. חשוב מאוד לקחת יועץ עסקי לפני ההתפטרות מהעבודה הקיימת שלכם.

יועץ עסקי מקצועי, יוכל לכוון אתכם לעזיבה אפקטיבית, היכולת לעזוב מקום כאשר ישנה קרקע מוצקה מתחת לרגליים וכמובן המנעות מסגירת דלתות טוטאלית כאשר מסודר בעסק הנמצא בחיתוליו, הן פעולות חכמות ויעילות הדורשות כלים.

יועץ עסקי מיומן, ידע לתת לכם את הכלים הללו מבלי לסגור את הדלתות באופן הרמטי. החשיבה האופטימית היא חשובה ללא ספק, אבל לא פחות חשוב להיערך גם לתקריות פחות נעימות – כן, גם אם כל התוכניות העתידיות נראות בטוחות ומזהירות.

נפילה רכה – לוקחים את כל האפשרויות בחשבון

נפילות עסקיות בתחומי הפרילאנס השונים, הן לא כאלה נדירות, היכולת ליפול נכון, אשר לקוחה מאומנויות לחימה והגנה עצמית, חשובה גם בתחום העסקי, יועץ עסקי, בזמן שילמד אתכם לפתח את העסק, ילמד אתכם גם כיצד ליפול נכון. כך שבמקרה ואכן תהיה נפילה, היא תהיה כמה שפחות כואבת, נפשית וכלכלית.

היתרון והחיסרון של הפרילנסר – יועץ עסקי כמצפן

למה העסק שלי תקוע? תמיד יש מה לעשות

עסק בתחומי הפרילאנס הרבים עשוי להיתקע כבר בשלבים הראשוניים שלו, היכולת לעשות סדר בבלאגן והסתייעות באיש מקצוע שיודע דבר או שניים בעולם העסקים תוכל לעזור לכם להתרומם ולהפוך את הגרף העסקי שלכם למאוזן הרבה פחות. בעיות בתמחור, כשלים בשיווק והצגת השירותים, קשיים בגבייה הן רק חלק קטן מהסיבות המובילים עסקים רבים למצבים של דשדוש – במקרים הפחות גרועים, ובמקרים הגרועים יותר לקריסה.

על כן, אחת הפעולות החשובות והיעילות ביותר עבור פרילאנסר בתחילת פעילות העסקית ובחלוף שנה לאחר תחילת פעילותו העסקית להיעזר בשירותיו של יועץ עסקי מומחה.

ליווי וייעוץ עסקי לארגון המעסיק פרילאנסרים

האמנם? אדרבא ואדרבא! אם פרילאנסר זקוק לייעוץ עסקי אז כמובן גם העסק המעסיק אותו, ובמיוחד זה המעסיק כמות מכובדת של פרילאנסרים טוב יעשה אם יעשה שימוש ביועץ עסקי או ארגוני, גם עבור העסק עצמו וגם עבור יעילות פעילותם של הפרילאנסרים שלו, עסקים וארגונים גדולים מביאים את הפרילנאסרים שלהם ליום עיון והדרכה עסקית לעידוד ייצור תפוקה יעילה יותר ואף שיפור הנתונים – השקעה אשר מחזירה את עצמה באופן מהיר יחסית.

אז האם כדאי לשכור שירותי ייעוץ עסקי לפרילנאסרים? את ההחלטה והמסקנות אנו נשאיר לכם...

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני פנו אלינו

הכירו את צוות המומחים
יגאל סורוצקי - יועץ עסקי בכיר
יגאל סורוצקי

יועץ עסקי

נטע סורוצקי - יועצת שיווקית
נטע סורוצקי

יועצת שיווקית

אורלי גרובר מגוון שירותי ייעוץ עסקי המאובחנים על ידי אנשי מקצוע
אורלי גרובר

מאבחנת עסקית

יוסי כהן

יועץ שיווקי באינטרנט

עידן סוקובסקי - ייעוץ עסקי לעסקים בתחום האינטרנט
עידן סוקובסקי

יועץ שיווקי באינטרנט

אוהד לורנס - ייעוץ שיווקי בתחום קידום האתרים האורגני
אוהד לורנס

יועץ שיווקי באינטרנט

אביטל רחמן - מומחית פייסבוק
אביטל רחמן

מומחית פייסבוק

תמיר אשכנזי

מומחה לשיווק און ליין

גיא פפר

רואה חשבון

כל הזכויות שמורות - המרכז למינוף עסקי