ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי – חברות, עסקים קטנים ואנשים פרטיים

מהו עסק?

על פי הערך המילוני, עסק הוא כל ארגון אשר נוסד לצורך ביצוע פעילויות כלכליות למטרת רווח. כלומר, מטרתו של בעל העסק והעסק כולו היא החזר כספי בעבור הזמן והון שמושקעים באותו ארגון או באותה קבוצה, רבים בוחרים להסתכל על עסק כעל ארגון של עובדים ומעבידים או חברה, עסק מהמילה עסקה או התעסקות מהווה ומתהווה בכל קבוצה אשר דורשת התנהלות כלכלית נבונה אשר מכניסה ומוציאה כספים. על פי ההגדרה הזאת, עסק לא חייב להיות דווקא ארגון, רשת או מפעל גדול ויכול להכלל בתוך כל מוסד, משרד או אפילו משק בית אשר נמצא תחת ההגדרה הזאת. למעשה כל קבוצה אנושית הפועלת יחד למטרות רווח או השגת מטרות יכולה להכלל תחת הגדרתו של עסק.

הייעוץ העסקי כמדע מדויק – הנוסחה המדויקת לניהול עסק חכם

אתם בוודאי מרימים גבה בפליאה, האם באמת יש דבר כזה נוסחה ומדע מדויק לניהול עסק חכם? כן ולא... עסק או חברה הם ישות משתנה ומתפתחת. עסקים לא יכולים להיות זהים אחד לשני גם אם הם עוסקים באותו תחום בדיוק ומשווקים מוצרים דומים. התאמת הנוסחה המתאימה לחברה היא בדיוק מטרתו של ייעוץ עסקי, כאשר מדובר על ייעוץ לעסקים ברבדים השונים של השוק. המון חברות ייעוץ עסקי עובדות בצורה מאוד מקובעת ולא דינמית בהתאם לשינויים שקורים בארגון, הכלי המנחה אותנו בדרך לניהול חכם של העסק, הוא הדינאמיות והיכולת לקבל על עצמנו שינויים והתאמות, היכולת להיות פתוחים לשינויים, קבלת דעות, פיתוח מחשבתי ותהליכי מהווים חלק מרכזי מהנוסחה הזאת יחד עם הצמדות לעקרונות המפתח של העסק יוצרים משוואה המביאה את העסק שלנו לכדי עסק מרוויח ורווחי

ייעוץ עסקי לעסק מתחיל –כך תמנעו מקריסת העסק בשנה הראשונה

עסקים רבים מתחילים את פעילותם בחשיבה על קיצוץ בתקציבים ועל מוצרים ושירותים שהם יכולים להסתדר בלעדיהם, היכולת לקבל החלטות נכונות כבר בתהליך פתיחת העסק יהיו הרות גורל על המשך התפתחותו של העסק לכיוונים השונים. דווקא שירות כמו ייעוץ עסקי לעסקים קטנים הוא אחד השירותים אשר אסור להימנע מהם ולחתוך תקציבים דווקא בתחומים אחרים, כמו, קו טלפון נוסף, תקציב שיווקי או פרסומי אגרסיבי. למעשה אחת הפעולות שתכוון אתכם לחלוקת תקציבים נכונה היא שכירת שירותיו של יועץ עסקי מיומן.

ייעוץ עסקי גם בבית – סדר תקציבי למשפחה מאושרת

כפי שציינו מעלה גם משפחה היא עסק, ואפילו עסק לכל דבר, כמו בכל עסק מדובר בהתנהלות של הוצאות והכנסות. אך בשונה מעסק אנו נוטים לשכוח את חשיבות הניהול התזרימי. האצבע שלנו קלה מאוד על ההדק או יותר נכון על הכרטיס. משפחות רבות בישראל נמצאות בגירעונות של סכומים בלתי הגיוניים, אנחנו בחברת מינוף עסקי נדע למסף את העסק החשוב ביותר שלכם שנקרא משפחה.

רוצים לשפר את היכולות שלכם מבחינה עסקית ולייצר תוצאות ולא רק רצונות ושאיפות? זה בדיוק הזמן להרים את הטלפון וליצור קשר עם העתיד שלכם... חברת ייעוץ עסקי מהשורה הראשונה, תספק ליווי צמוד ומקצועי של יועצים עסקיים בעלי ניסיון של שנים בתחום. פנו למרכז למינוף עסקי ונצא לדרך.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני פנו אלינו

הכירו את צוות המומחים
יגאל סורוצקי - יועץ עסקי בכיר
יגאל סורוצקי

יועץ עסקי

נטע סורוצקי - יועצת שיווקית
נטע סורוצקי

יועצת שיווקית

אורלי גרובר מגוון שירותי ייעוץ עסקי המאובחנים על ידי אנשי מקצוע
אורלי גרובר

מאבחנת עסקית

יוסי כהן

יועץ שיווקי באינטרנט

עידן סוקובסקי - ייעוץ עסקי לעסקים בתחום האינטרנט
עידן סוקובסקי

יועץ שיווקי באינטרנט

אוהד לורנס - ייעוץ שיווקי בתחום קידום האתרים האורגני
אוהד לורנס

יועץ שיווקי באינטרנט

אביטל רחמן - מומחית פייסבוק
אביטל רחמן

מומחית פייסבוק

תמיר אשכנזי

מומחה לשיווק און ליין

גיא פפר

רואה חשבון

כל הזכויות שמורות - המרכז למינוף עסקי