ייעוץ פיננסי

שירותי ייעוץ פיננסי במרכז למינוף עסקינושא הפיננסים למראית עין נראה מסובך אך למעשה הוא אינו מסובך כלל.

ייעוץ פיננסי הינו נושא שגורמים לו להראות מסובך. זה נושא שלא מלמדים אותו באקדמיה ולא בבית הספר ובעיקר אף אחד לא מכשיר אותנו להתעסק בפיננסים בעולם האמיתי,
למעשה אנו עושים עבורך את נושא הניהול הפיננסי לדבד פשוט ויישומי.

יש חוקים מדוייקים איך לגרום לכסף להגיע אלינו זה לא "מן אללאה".

ייעוץ פיננסי כולל:

  • ידיעת המצב בפיננסים שלך! כי ידע זה כוח.
  • ניהול פיננסי נכון שיוצר רזרבות מידי חודש.
  • הקצאת כספים בעסק.
  • טיפול בגבייה בעייתית.
  • תגמול לעובדים ביחס לתפוקה.
  • הסוף לגלגול המחזור בלי להרוויח!

הדרך להצלחה כלכלית בתהליך ייעוץ פיננסי מחושב

כולם מעולים במתן עצות אבל כזה מגיע ליישום, ובכן, אנחנו בטח ובטח לא צריכים להשלים את המשפט הזה. האם יש דרך טובה לצאת מעולם הססמאות והעצות הניחתות עלינו מכל כיוון ולהתחיל לראות תוצאות.

התשובה היא לא, אין דרך כזאת, ישנן כמה דרכים כאלה. האמירה שהצלחה כלכלית היא נגישה כמעט לכל אחד עשויה אומנם להישמע קלישאתית, אבל נכונה ומוכחת. פתרונות כלכליים לאו דווקא יביאו אתכם להצלחה המסחררת אחריה אתם מחפשים, לעומת זאת, קבלת כלים לניהול הכספים הללו דווקא כן...

סיגול הרגלים – הצמדות תקציבית בדומה לדיאטה

איך אנחנו מתחילים דיאטה? ובכן, זה בדרך כלל מתחיל בכך שאנו אומרים לעצמנו שכבר מיום ראשון הקרוב, אנחנו זורקים את כל הג'אנק פוד מהמקרר ועוברים לאכול בריא. פיצה? נכנסת אלינו לבטן לכל היותר פעם בשבוע. אבל מה קורה בפועל...? כולנו יודעים, אך מקפידים להתעלם מהעובדה שהצלחת דיאטה תלויה בשינוי צורת החשיבה, הבנה שהדיאטה לא חייבת להיות עונש אבל כן חייבת לבוא לידי ביטוי ע"י שינוי אורח החיים.

כמו כן, גם השינוי הפיננסי התפיסתי, יצירת חשיבה והבנה שחסכון ותיעול התקציבים היא דרך חיים ודרך ניהול בריא לניהול עסק, המסלק רעות חולות שונות ומשונות כמו הוצאות בלתי מחושבות, יתרמו תרומה רבה לניהול החברה. ייעוץ פיננסי לחברות ופרטיים יתן לכם את הכלים לבניית התקציב והתזרים ותיעול התקציבים וההוצאות וגם אפשרויות התמחור הנכון כדי לאפשר לכם את אותן ההוצאות – כדי שגם תוכלו ליהנות ולא רק לספור שקל לשקל

הצלחה כלכלית לא קשורה דווקא בכסף

לא פוטרים בעיות כלכליות עם כסף, משפט כל כך מוכר לכולנו או לפחות לרובנו אבל כל כך קשה ליישום עם כל ההלוואות והקרנות הניחתות עלינו מכל עבר. היכולת הפשוטה יחסית לקבל הלוואות ומימון על כל צעד ושעל יוצרת במקרים לא מעטים גירעונות עמוקים יותר בייחוד כאשר אינה באה יחד עם תוכנית עסקית וליווי פיננסי, האם ישנה דרך חכמה לנהל את ההלוואה ו/או המימון באופן כזה שאכן ימנף את העסק/הארגון במקום השקיעה אשר נגרמת בעקבות התנהלות לא נכונה או גיוס לא נכון של ההון.

כמה תוכניות עסקיות דרושות לעסק?

תוכניות עסקיות הן ברות שינוי בתקופות חיי העסק השונים, תכנון שתי תוכניות עסקיות להצגה בפני נותני ההלוואה, אינם חשובים פחות מאשר עריכת תוכנית עסקית המבהירה ומבערת לכם את הצורך והמטרות אותם עתיד לשרת ההון המגויס ובכלל בעת פתיחה או תכנון פתיחתו של עסק חדש, פיתוח רעיון שיווקי ואפילו בעת פיתוח מוצר.

לאחר קבלת ההלוואה, חשוב מאוד לעבוד על תוכנית עסקית נוספת, , ניהול ההלוואה והתיעול הנכון שלה, ייצרו את אותה צמיחה והגעה לאותן מטרות אל הפסגה ולא אל הקרקעית בה מוצאים את עצמם בעלי עסקים לא מעטים של הסרת האצבע מהדופק וחוסר ההבנה של לאן נעלם כל התקציב שעמד לרשותם רק לפני חודשים ספורים.

רוצים לדעת לעבוד חכם מבחינה פיננסית? לצאת מהגרעון ולהפוך את העסק לרווחי יותר? הטלפון שלפניכם הוא הכלי הראשון והחשוב ביותר העומד לרשותכם בדרך להשגת המטרות הללו ורבות אחרות בתחום ההתנהלות הפיננסית.

Image courtesy of Jscreationzs / FreeDigitalPhotos.net

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני פנו אלינו

הכירו את צוות המומחים
יגאל סורוצקי - יועץ עסקי בכיר
יגאל סורוצקי

יועץ עסקי

נטע סורוצקי - יועצת שיווקית
נטע סורוצקי

יועצת שיווקית

אורלי גרובר מגוון שירותי ייעוץ עסקי המאובחנים על ידי אנשי מקצוע
אורלי גרובר

מאבחנת עסקית

יוסי כהן

יועץ שיווקי באינטרנט

עידן סוקובסקי - ייעוץ עסקי לעסקים בתחום האינטרנט
עידן סוקובסקי

יועץ שיווקי באינטרנט

אוהד לורנס - ייעוץ שיווקי בתחום קידום האתרים האורגני
אוהד לורנס

יועץ שיווקי באינטרנט

אביטל רחמן - מומחית פייסבוק
אביטל רחמן

מומחית פייסבוק

תמיר אשכנזי

מומחה לשיווק און ליין

גיא פפר

רואה חשבון

כל הזכויות שמורות - המרכז למינוף עסקי