ייעוץ שיווקי

ייעוץ שיווקי הוא דבר שכל עסק חייב לקחת בכדי למנף את עצמותקשורת החוצה מביאה תקשורת פנימה זה החוק הבסיסי של שיווק. עכשיו נשאלת השאלה... באיזה קוי תקשורת הכי כדי לבחור עבור העסק שלך?
איך תבלוט בין ים המתחרים?
איך תראה המודעה בצורה הכי מוצלחת שלך?
כמה אתה אמור להשקיע?
וכמה כסף תראה מזה?
את כל השאלות האלה ייעוץ שיווקי עונה ופותר:

  • עסק שקיים הרבה שנים וביצע פעולות שיווק כאלה ואחרות - נערוך בו חקירת שיווק ונבדוק תחילה אילו פעולות ביזבזו כסף ואילו תרמו במטרה לייעל את הקיים.
  • יש לך מאגר לקוחות קיים ומאגר של פוטמציאלים - אנחנו ננצל מאגר זה כך שיוכל להפיק לך הכנסה וכמובן נדאג שתגדיל אותו בצורה מתמשכת.
  • נערוך סקר כדי לקבל את המסר שאתה צריך להעביר בפרסום שלך. המסר הכי נכון ומניע לפעולה שקיים עבורך.
  • נייעל את כל החומר הפרסומי הקיים כדי שיניע יותר אנשים לפעולה.
  • נתאים לך את הקויי שיווק המתאימים עבור העסק שלך.
  • ונחסוך לך כסף.

ייעוץ שיווקי – מה ההבדל בין שיווק למכירות?

ייעוץ ומכירות מתפקדים יחד ככלים שלובים לכל דבר. האם קיים היום עסק כלשהו אשר אינו דורש מבעלי התפקידים השונים יכולת מכירתית? שימו לב, שבכל תפקיד מתפקידי החברה, ישנו צורך הכרחי בקבלת ייעוץ שיווקי ברמות השונות, בין אם אתה איש מכירות בשטח ובין אם את מזכירה ומנהלת לוח הפגישות של המנכ"ל בכיר- האומנם?

ייעוץ שיווק באינטרנט – חשיבות הנוכחות השיווקית ברשת

הנוכחות והקיום באינטרנט, חשובים לכל עסק, המעבר לרשת האינטרנטית, שינתה את חייהם של כולנו והפכה את השירותים והמידע הרב לו אנו זקוקים לנגיש הרבה יותר מבלי לצאת את פתח הבית. היכולת להקל על הלקוח היא אחת האפשרויות שיש לחשוב עליהן כדי לאפשר את אותה נגישות גם לעסק שלכם. היכולת להרים טלפון והוותק שלכם בשוק הם אפשרויות שאין לזלזל בהן אבל דווקא האינטרנט, ויותר מכך, אתר אינטרנט יעיל,פרודוקטיבי ומותאם ימנף את הנראות והמיתוג שלכם אל מול קהל צרכנים גדול יותר,שיוכלו להגיע אליכם מכל מקום ובכל זמן.

חשבו על כל הפעמים הללו, בהן הפסדתם לקוחות רחוקים או לקוחות חול, על כל הפעמים בהן הלקוח בחר לדלג על השירות שלכם, מאחר שמצא נותן שירותים זמין ונגיש יותר.

אתר האינטרנט שלכם הוא החבר הכי טוב של העסק שלכם, עשו בו שימוש מושכל.

והכלל החשוב ביותר: אתר בונים בחכמה – או לא בונים בכלל!

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים – אימון עסקי או ייעוץ שיווקי?

הבחירה אכן איננה פשוטה, מצד אחד, אתם עסק קטן ואתם חייבים לדעת איך ליצור את הרווחים הללו ומהר ומצד שני אתם עסק של אדם אחד והכל נופל עליכם. מה כדאי לקחת? חברה המתמחה בבניית אסטרטגיה שיווקית, ייעוץ עסקי  או דווקא לבחור במסלול של ייעוץ שיווקי עסקי? ייעוץ שיווקי לעסק ניתן בשלבים מתקדמים יותר במצבים בהם העסק עובד אך אינו מצליח להתרומם לגבהים חדשים יותר או כאשר בכל העסק מרגיש שהגיע לשיא. עסק בתחילת דרכו מומלץ שיבחר דווקא בייעוץ עסקי שיעשה לו סדר בכלל המערכות ויאפשר לו להתחיל את העבודה באופן מאורגן עם שולחן עבודה נקי וכלי עבודה זמינים עם הוראות הפעלה קריאות, הנמצאים כל אחד במקומו.

שימו לב! מודעות, היא כלי אשר מייצר יכולת, פיתוח מודעות עסקית, היא אחד הכלים החשובים והמשמעותיים ביותר, אותם תקבלו מאיתנו, הארגון למינופים עסקיים.

פתחתם עסק חדש? מחפשים נקודת זינוק? מרגישים שהגעתם לשיא והעסק נעצר או מעוניינים לייעל את תהליכי השיווק המכירה והתמחור? המינוף העסקי וההצלחה העסקית שלכם, נמצאת במרחק טלפון אחד.

צרו קשר או השאירו פרטים, לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית ופרטנית ללא כל התחייבות.

Image courtesy of Stuart Miles / FreeDigitalPhotos.net

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני פנו אלינו

הכירו את צוות המומחים
יגאל סורוצקי - יועץ עסקי בכיר
יגאל סורוצקי

יועץ עסקי

נטע סורוצקי - יועצת שיווקית
נטע סורוצקי

יועצת שיווקית

אורלי גרובר מגוון שירותי ייעוץ עסקי המאובחנים על ידי אנשי מקצוע
אורלי גרובר

מאבחנת עסקית

יוסי כהן

יועץ שיווקי באינטרנט

עידן סוקובסקי - ייעוץ עסקי לעסקים בתחום האינטרנט
עידן סוקובסקי

יועץ שיווקי באינטרנט

אוהד לורנס - ייעוץ שיווקי בתחום קידום האתרים האורגני
אוהד לורנס

יועץ שיווקי באינטרנט

אביטל רחמן - מומחית פייסבוק
אביטל רחמן

מומחית פייסבוק

תמיר אשכנזי

מומחה לשיווק און ליין

גיא פפר

רואה חשבון

כל הזכויות שמורות - המרכז למינוף עסקי